Hallitus 2022


Sanna Sarkkinen-Vuorinen
sanna.sarkkinen@pp.inet.fi
040 506 0845
Hallituksen pj

Timo Ronkainen
timo.ronkainen@anvianet.fi
040 528 0701
Hallituksen jäsen, kuntosuunnistusvastaava

Emma Halla-aho
emma.halla.aho@gmail.com
044 587 6300
Hallituksen jäsen, seuralehden päätoimittaja

Seppo Nurisalo
seppo.nurisalo@gmail.com
040 728 0865
Hallituksen jäsen, karttajaoston pj, jäsen- ja seura-asuvastaava

Minna Maunula
minna.maunula@gmail.com
040 511 1113
Hallituksen jäsen, varapj, nuoriso- ja valmennusjaosto

Jarkko Orjala
jorjala@gmail.com
050 353 4127
Hallituksen jäsen, kuntosuunnistusjaosto

Timo Mäkelä
timo.makela@boliden.com
040 732 6637
Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja, irtaimistoluettelon ylläpito

Jarmo Hämäläinen
jarmo.hamalainen@anvianet.fi
044 060 0611
Hallituksen jäsen, su-koulu

Sinikka Tuomaala
kp-sinikka.tuomaala@pp.kpnet.fi
050 445 4856
Hallituksen jäsen, loma-asuntovastaava, su-koulu

Raija Lumiaho
raijalu@kotinet.com
040 530 0241
Sihteeri, su-koulu

Jäsenrekisteri

Seppo Nurisalo
seppo.nurisalo@gmail.com
040 728 0865

Kirjanpitäjä

Esa Saarela
esa.saarela@eu.umicore.com
050 444 5240

Kotisivut & tiedotus

Raija Lumiaho
raija.lumiaho@elisanet.fi
040 530 0241

Leikekirjan pitäjät

Anne Stoor ja Kirsti Kattilakoski

Lomaosakevaraukset

Sinikka Tuomaala
kp-sinikka.tuomaala@pp.kpnet.fi
050 445 4856

Facebook ja Instagram

Timo Ronkainenja Milja Hyyppä

Varastovastaava

Emil Kronqvist
050 551 0919

Seuran varasto- ja kokoustila Kos-koppi


Hagströmin kulma, Pitkänsillankatu 1-3, käynti sisäpihalta, ovi A2.

Kokkolan Suunnistajat ry:n tilinumero

FI73 5162 0050 0487 95.

Huom! Älä maksa jäsenmaksua suoraan tilille vaan jäsen-lomakkeen kautta!

Y-tunnus 0233103-0