Lähtöajat

länsi 13,44 Aada Viitasaari tyttö 3 RR Isokylä
itä 13,46 Aapo Möttönen poika 3 RR Hollihaka
itä 14,03 Aaro Norrena poika 2 RR Isokylä
itä 13,54 Aaro Pippola poika 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,11 Aaron Tarvainen poika 6 TR Halkokari
itä 13,36 Aatu Paananen poika 3 RR Hollihaka
länsi 13,41 Adaliina Aho tyttö 6 TR Isokylä
länsi 13,49 Aino Hautamäki tyttö 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,32 Aino Manninen tyttö 3 RR Isokylä
itä 13,13 Aku Ahokangas poika 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,03 Aku Känsäkangas poika 4 RR Isokylä
länsi 13,17 Alina Honkaharju tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,56 Alina Joukosalmi tyttö 2 RR Isokylä
länsi 14,19 Alisa Luostarinen tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,50 Alvar Isomaa poika 2 RR Mäntykangas
itä 13,22 Andrei  Koskela poika 4 RR Hollihaka
länsi 13,54 Anette Ahlstrand tyttö 2 RR Mäntykangas
länsi 13,15 Anna Koivisto tyttö 4 RR Mäntykangas
länsi 14,11 Anna Salimäki tyttö 1 RR Mäntykangas
länsi 13,55 Anne Takala tyttö 5 TR Koivuhaka
länsi 14,17 Anniina Lamberg tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 14,01 Anton Heiskanen poika 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,38 Antti Vironen poika 5 TR Halkokari
itä 14,04 Armin Moradnajad poika 2 RR Mäntykangas
länsi 13,36 Arttu Oikari poika 5 TR Isokylä
länsi 13,43 Aurora Leppäkari tyttö 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,46 Awig Thiel tyttö 6 TR Mäntykangas
itä 13,38 BarBlue poika 3 RR Hollihaka
länsi 13,15 Benjamin Rintala poika 5 TR Mäntykangas
itä 13,57 Daniel Frilund poika 2 RR Hollihaka
itä 13,12 Denis Cuzmanocic poika 4 RR Koivuhaka
länsi 14,12 Diana Torsti tyttö 1 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,28 Eeli Hautamäki poika 3 RR Hollihaka
itä 13,32 Eeli Järlström poika 3 RR Koivuhaka
itä 14,09 Eemel Poikola poika 1 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,19 Eemi-Wilhelmi, Rantala poika 5 TR Torkinmäki
itä 13,25 Eeti Toivonen poika 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,16 Eetu Jelekäinen poika 4 RR Lohtajan Kirkonkylän koulu
itä 13,43 Eetu Nikkari poika 3 RR Torkinmäki
länsi 13,37 Elias Heikkinen poika 5 TR Mäntykangas
länsi 13,04 Elias Kämäräinen poika 6 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,01 Elias Mikkola poika 6 TR Mäntykangas
länsi 13,23 Ella Petäjävuori tyttö 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,18 Ellen Niemi-Korpi tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 14,00 Elmer Poikola poika 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,37 Elmeri Lassila poika 3 RR Mäntykangas
länsi 13,50 Elsa Koivisto tyttö 2 RR Mäntykangas
länsi 14,09 Elsa Okkonen tyttö 2 RR Isokylä
länsi 13,07 Emilia Pulkkinen tyttö 4 RR Hollihaka
länsi 14,20 Emilia Vörlin tyttö 5 TR Hollihaka
länsi 13,34 Emma Brock tyttö 3 RR Hollihaka
länsi 13,45 Emma Vähärautio tyttö 3 RR Mäntykangas
länsi 14,13 Emmi-Lotta Karppinen tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,58 Erika Malviniemi tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 13,49 Essi Forsström tyttö 6 TR Hollihaka
länsi 13,27 Gavin Brock poika 5 TR Hollihaka
länsi 13,41 Hakala Aino tyttö 3 RR Torkinmäki
länsi 13,06 Hanna Marjeta tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,56 Heidi Keiski tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,20 Helmi Pulkkinen tyttö 1 RR Hollihaka
länsi 14,08 Helmi-Tuulia Riutta tyttö 2 RR Mäntykangas
länsi 13,44 Henna Liimatainen tyttö 6 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,00 Ida Kattilakoski tyttö 4 RR Hollihaka
länsi 13,16 Ida Leskinen tyttö 4 RR Hollihaka
länsi 14,16 Ida Wikberg tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 13,40 Iiris Aalto tyttö 3 RR Mäntykangas
länsi 13,46 Iisa Häli tyttö 3 RR Ykspihlaja
länsi 13,53 Inka Hirvinen tyttö 6 TR Hollihaka
länsi 13,18 Ivan Timirov poika 5 TR Isokylä
länsi 14,15 Jade Niemonen tyttö 1 RR Mäntykangas
länsi 13,28 Jani Taipale poika 5 TR Koivuhaka
länsi 13,48 Janina Mild tyttö 6 TR Mäntykangas
länsi 14,11 Janita Mäkelä tyttö 5 TR Torkinmäki
länsi 13,10 Jarno Mäkinen poika 6 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,09 Jasmiina Puukangas tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,10 Jemina Lassila tyttö 1 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,06 Jenna Kauppinen tyttö 2 RR Isokylä
länsi 13,21 Jenni Känsäkangas tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,10 Jere Kivineva poika 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,07 Jere Puikko poika 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,06 Jermu Leppälä poika 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,13 Jesperi Ojala poika 5 TR Halkokari
itä 13,29 Jesse Yli-Hukkala poika 3 RR Koivuhaka
länsi 13,42 Jessica Ingalsuo tyttö 6 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,07 Jessica Kangas tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 13,03 Jim Raivio poika 6 TR Koivuhaka
itä 13,31 Jimi Isosaari poika 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,53 Joel Kauppinen poika 2 RR Isokylä
itä 13,47 Joel Toivonen poika 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,40 Johannes Anttiroiko poika 3 RR Lohtajan Kirkonkylän koulu
itä 13,51 Johannes Koivisto poika 2 RR Mäntykangas
itä 14,06 Joni Kivineva poika 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,06 Joona Mild poika 6 TR Mäntykangas
itä 14,07 Joonas Virkkala poika 1 RR Mäntykangas
itä 13,30 Jose Eskola poika 3 RR Torkinmäki
länsi 13,33 Julia Händelin tyttö 3 RR Isokylä
länsi 13,12 Jussi Polso poika 5 TR Mäntykangas
länsi 13,09 Kaarlo Leppänen poika 6 TR Isokylä
länsi 13,06 Kasimir Koskela poika 7 Länsipuisto
itä 13,24 Kasper Biskop poika 3 RR Mäntykangas
länsi 13,32 Kasperi Hertteli poika 5 TR Mäntykangas
länsi 13,24 Kerttu Tuikka tyttö 3 RR Mäntykangas
länsi 13,55 Kiia  Pulkkinen tyttö 2 RR Isokylä
länsi 13,53 Kiia Anttila tyttö 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,08 Konsta Kujala poika 6 TR Hollihaka
itä 13,41 Lari Pulkkinen poika 3 RR Isokylä
itä 13,15 Lassi Lahtinen poika 4 RR Isokylä
itä 13,27 Lassi Polso poika 3 RR Mäntykangas
itä 13,14 Lenni Ojanperä poika 4 RR Hollihaka
länsi 13,04 Liina Hyyppä tyttö 4 RR Isokylä
länsi 14,14 Liina Viitasaari tyttö 5 TR Isokylä
länsi 13,01 Liisa Kinnunen tyttö 4 RR Isokylä
länsi 13,12 Lilja Rastio tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,19 Lotta Kultima tyttö 4 RR Isokylä
itä 13,48 Luukas Heikkinen poika 2 RR Mäntykangas
itä 13,39 Luukas Salin poika 3 RR Hollihaka
itä 14,02 Luukas Torvikoski poika 2 RR Isokylä
itä 13,49 Markus Rainosalo poika 2 RR Halkokari
länsi 13,36 Marlena Paloaho tyttö 3 RR Mäntykangas
länsi 13,34 Martiya Sein poika 5 TR Koivuhaka
länsi 13,29 Matilda Myllymäki tyttö 3 RR Halkokari
länsi 14,02 Matilda Mäki tyttö 2 RR Mäntykangas
länsi 13,45 Meeri Annala tyttö 6 TR Mäntykangas
länsi 13,39 Meeri Vähähyyppä tyttö 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,16 Mette Hagqvist tyttö 1 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,35 Mia Känsäkangas tyttö 3 RR Isokylä
länsi 13,11 Miia Korkeaniemi tyttö 4 RR Mäntykangas
länsi 13,52 Miisa Vehmanen tyttö 2 RR Mäntykangas
itä 14,05 Miki Vuorinen poika 2 RR Hollihaka
itä 13,21 Mikko Kask poika 4 RR Koivuhaka
itä 13,20 Miko Vähäkangas poika 4 RR Mäntykangas
länsi 13,42 Milena Karjalainen tyttö 3 RR Mäntykangas
länsi 13,52 Milja Hyyppä tyttö 6 TR Isokylä
länsi 13,38 Milja Hyyppä tyttö 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,13 Milja Tanttinen tyttö 1 RR Halkokari
länsi 13,13 Minttu Perttula tyttö 4 RR Lohtajan Kirkonkylän koulu
länsi 13,04 Mirko Nevasaari poika 9 Lohtajan Kirkonkylän koulu
itä 13,09 Misa Vinkka poika 4 RR Torkinmäki
länsi 13,14 Miska Hyyppä poika 5 TR Torkinmäki
länsi 13,02 Miska Koskela poika 9 Länsipuisto
länsi 14,04 Nanna Uusisalo tyttö 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,05 Nea Rastio tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,57 Nea Tapio tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 13,28 Nea-Maria Kalliokoski tyttö 3 RR Halkokari
länsi 13,37 Neea Korkeaniemi tyttö 3 RR Hollihaka
länsi 13,26 Neela Päivärinta tyttö 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,25 Nico Witick poika 5 TR Koivuhaka
itä 13,11 Niki Haara poika 4 RR Isokylä
itä 13,01 Niklas Mäenpää poika 4 RR Hollihaka
länsi 13,17 Niklas Sorvari poika 5 TR Halkokari
länsi 14,14 Ninni Kähkölä tyttö 1 RR Halkokari
itä 13,04 Nooa Anttila poika 4 RR Isokylä
länsi 14,21 Noomi Kontulainen tyttö 1 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,14 Noora Kankainen tyttö 4 RR Mäntykangas
länsi 14,06 Olga Ahokangas tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,30 Olga Ivashneva tyttö 3 RR Isokylä
itä 13,45 Oliver Dalhem poika 3 RR Hollihaka
länsi 14,22 Olivia Kauppila tyttö 1 RR Mäntykangas
länsi 14,03 Olivia Leimu tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 14,17 Olivia Mikkola tyttö 1 RR Mäntykangas
länsi 13,47 Olivia Nurkkala tyttö 6 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,08 Olli Koivumäki poika 7 Länsipuisto
itä 13,02 Onni Pippola poika 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,56 Onni Santalo poika 2 RR Isokylä
länsi 13,05 Oona Argillander tyttö 4 RR Isokylä
länsi 14,19 Oona Tukala tyttö 1 RR Hollihaka
länsi 14,15 Orvokki Linnanmäki tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 13,35 Oskari Annanolli poika 5 TR Halkokari
länsi 13,26 Oskari Nissilä poika 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,20 Oskari Sydänmetsä poika 5 TR Mäntykangas
länsi 13,22 Oskari Tupeli poika 5 TR Torkinmäki
länsi 13,21 Otto Nieminen poika 5 TR Halkokari
länsi 14,05 Patricia Biskop tyttö 2 RR Halkokari
itä 13,05 Pauli Turhanen poika 4 RR Lohtajan Kirkonkylän koulu
itä 14,13 Pauli Typpö poika 1 RR Mäntykangas
länsi 13,27 Peltoniemi Anni tyttö 3 RR Halkokari
länsi 13,22 Pinja Hertteli tyttö 3 RR Mäntykangas
länsi 14,00 Pinja Niemissalo tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 13,16 Rasmus Marttila poika 5 TR Halkokari
itä 14,08 Remus Pöppönen poika 1 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,08 Riia Pulkkinen tyttö 5 TR Koivuhaka
länsi 13,31 Riina Pulkkinen tyttö 3 RR Lohtajan Kirkonkylän koulu
länsi 13,33 Robert Biskop poika 5 TR Halkokari
itä 13,58 Romeo Pöppönen poika 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,25 Ronja Luomaranta tyttö 3 RR Mäntykangas
länsi 13,05 Roope Sarajärvi poika 6 TR Isokylä
länsi 13,58 Roosa Huhtala tyttö 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,50 Roosa Puurula tyttö 6 TR Hollihaka
länsi 13,48 Salla-Mari Saarnisalo tyttö 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,08 Salla-Reetta Lauri tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,18 Sampo Laakkonen poika 4 RR Halkokari
länsi 13,23 Santeri Perälahti poika 5 TR Halkokari
itä 13,23 Santtu Kupila poika 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,07 Sara Hyyryläinen tyttö 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,04 Sara Keski-Korpi tyttö 5 TR Lohtajan Kirkonkylän koulu
länsi 14,09 Sara-Sofia Rannankari tyttö 5 TR koivuhaka
länsi 14,03 Semanur Basalak tyttö 2 RR Mäntykangas
länsi 13,57 Senja Rantala tyttö 2 RR Isokylä
länsi 14,18 Shiloh Mora Picado tyttö 1 RR Mäntykangas
länsi 13,51 Siiri Collander tyttö 2 RR Isokylä
länsi 13,03 Siiri Kämäräinen tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,00 Silja Store tyttö 2 RR Mäntykangas
länsi 13,47 Sofia Kangasvieri tyttö 2 RR Hollihaka
länsi 13,10 Sofia Nurkkala tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 14,01 Sohvi Kämäräinen tyttö 2 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,51 Taru Jukkola tyttö 6 TR Lohtajan Kirkonkylän koulu
länsi 13,07 Tatu Kinnunen poika 6 TR Halkokari
länsi 13,02 Tatu Taipale poika 6 TR Koivuhaka
itä 13,35 Teemu Haapasalo poika 3 RR Torkinmäki
itä 13,59 Thomas Dhel poika 2 RR Mäntykangas
länsi 13,00 Tico Tarvainen poika 6 TR Koivuhaka
länsi 14,01 Tinka Pelttari tyttö 5 TR Mäntykangas
itä 14,10 Toivo Kaiponen poika 1 RR Mäntykangas
länsi 13,39 Tomi Vartiainen poika 5 TR Koivuhaka
länsi 13,00 Tommi Penttilä miesope miesope Mäntykangas
itä 13,42 Topi Teerikangas poika 3 RR Halkokari
länsi 13,31 Topias Kyösti poika 5 TR Lohtajan Kirkonkylän koulu
itä 13,26 Topias Laurila poika 3 RR Halkokari
länsi 13,54 Tytti Keränen tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,10 Ulla-Maria Åstrand naisope naisope Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,55 Waltteri Koivisto poika 2 RR Isokylä
itä 13,19 Valtteri Pinola poika 4 RR Hollihaka
länsi 14,02 Veera Koskela tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 14,10 Veera Kumpula tyttö 5 TR Mäntykangas
länsi 13,40 Veera Lahtinen tyttö 6 TR Isokylä
itä 14,12 Veikka Nevala poika 1 RR Mäntykangas
länsi 13,29 Veikka Sarkaranta poika 5 TR Torkinmäki
länsi 13,20 Venla Kujala tyttö 4 RR Hollihaka
länsi 13,02 Vera Heiskanen tyttö 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,08 Verneri Laiho poika 4 RR Koivuhaka
itä 13,00 Verneri Santapakka poika 4 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,34 Vertti Värinen poika 3 RR Mäntykangas
itä 13,33 Vesamatti Muuraiskangas poika 3 RR Kälviän Kirkonkylän koulu
itä 13,52 Vili-Lauri Hautala poika 2 RR Isokylä
itä 13,44 Ville Ikola poika 3 RR Hollihaka
länsi 13,30 Ville, Kotilainen poika 5 TR Torkinmäki
itä 14,11 William Mikkola poika 1 RR Hollihaka
itä 13,17 William Nissilä poika 4 RR Hollihaka
länsi 14,18 Wilma Kurten tyttö 5 TR Torkinmäki
länsi 13,43 Wilma Leminen tyttö 6 TR Hollihaka
länsi 13,59 Wilmiina Pöppönen tyttö 5 TR Kälviän Kirkonkylän koulu
länsi 13,59 Viola Tokola tyttö 2 RR Isokylä
länsi 13,24 Vuga Isara poika 5 TR Koivuhaka
länsi 14,12 Zahra Abbasi tyttö 5 TR Koivuhaka