SEURAN SYYSKOKOUS JA PUUROJUHLA

KUTSU SEURAN SYYSKOKOUKSEEN JA PUUROJUHLAAN !

Kokkolan Suunnistajat ry:n sääntömääräinen syyskokous pidetään sunnuntaina 2.12.2018 klo 15.00 alkaen Sokos Hotel Kaarlen tiloissa. Kokouksessa käsiteltävinä asioina ovat sääntömääräisten syyskokousasioiden lisäksi toisen toiminnantarkastajan valinta vuodelle 2018 sekä yhdistyksen sääntömuutoksen toinen käsittely.

Kokouksen yhteydessä palkitaan seuran menestyneitä suunnistajia ja vietetään seuran yhteistä puurojuhlaa. Tulethan paikalle viimeistään puurojuhlan alkamisen aikaan klo 16:00. Pukkikin on luvannut tulla !

Huom ! Tarjoilua varten ilmoittautumiset viimeistään su 25.11 puh. 040-5300241 Raija Lumiaholle.

Tervetuloa !
Hallitus

 

Kommentoi

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.