Oman seuran toiminta ja sen kehittäminen – kysely KoS:n jäsenille

Ole mukana seuran toiminnan kehittämisessä ja osallistu oman seuran analyysi-kyselyyn, jolla keräämme näkemyksiä seuramme toiminnasta. Aikaa vastaamiseen menee vain muutama minuutti! Kysely on tarkoitettu kaikille 15 vuotta täyttäneille KoS:n jäsenille, joten tiedotathan asiasta myös perheenjäseniäsi. Osallistu ja vaikuta !

Kysely koskee oman seuran sisäistä toimintaa ja nimenomaan nykyistä tilannetta. Viimeinen kysymys on vapaa kenttä, johon voit kirjoittaa vapaasti ajatuksesi seuran toiminnasta ja tulevaisuuden toiveista. Ruusut ja risut, toiveet ja terveiset sekä erityisesti kehitysehdotukset ovat tervetulleita!

Pääset vastaamaan kyselyyn oheisen linkin kautta. Toivomme sinulta vastausta keskiviikkoon 21.3. klo 12 mennessä.

https://my.surveypal.com/402.-Oman-seuran-analyysi

(ellei linkki aukea suoraan, kopioi se osoiteriville)

 

Kommentoi

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.